Skvelá ponuka destilátov – Hotel Hrádok

Skvelá ponuka destilátov

 Na Hoteli Hrádok*** Vám ponúkame exkluzívnu edíciu destilátov st. Nicolaus. Ponúkame Vám rôzne príchute od Slivovice, Marhuľovice, Hruškovice či Višňovice. Tieto destiláty sú špecifické vďaka svojej aróme, chuti a zretí v dubových, višňových či morušových sudoch.

Slivovica ročník 2015 52% 0,5l

Degustačná komisia každý rok vyberie najlepšiu slivovicu a len tá sa dostane do prestížnej produktovej línie Grand Vintage. Satmárska slivovica, ročník 2015 sa vyznačuje zrkadlovo čistou farbou, vôňou po kvetoch slivky, muškátu i vanilky. Dlhé leto a včasné zrážky stvorili slivku s výraznou a bohatou arómou, ktorá prináša dlhotrvajúcu chuť.

spolocnost-st-nicolaus-uvadza-na-trh-novu-ediciu-ovocnych-destilatov

Marhuľovica odležaná na ovocí 42% 0,5l

Marhuľovica odležaná na sušených marhuliach z produktovej línie Extra Delicious je stvorená pre milovníkov sladších chutí. Je ideálnou voľbou pre tých, ktorí si v destiláte chcú intenzívnejšie vychutnať prirodzene sladkú chuť šťavnatých marhúľ.

 Hruškovica Conference 42% 0,5l 

Destiláty z produktovej línie Special Varietal sú pripravované z jednej, tej najlepšej odrody ovocia vybranej odborníkmi. Vôňa tejto hruškovice Conference pripomína maslovú dužinu hrušky a jemné citrusy. Chuť je pre hruškovicu charakteristická s jemne sladkastým a dlhotrvajúcim podtónom.

Čerešňovica z čerešňového súdka 42% 0,35l

Destiláty z produktovej línie Barrel Reserva dozrievajú v drevených sudoch, ktoré im dodávajú výnimočnú chuť i farbu. Táto hodvábna čerešňovica si našla vynikajúci domov v sude z vlastného dreva. Vzácna dvojkombinácia čerešne v dreve i ovocí vytvorila jedinečný destilát zlatistej farby a jemne sladkastej chuti.