Facebook

WELLNESS & ŠPORT

okkkkk

V areáli Hotela Hrádok je pre návštevníkov dostupný bazén s veľkou terasou a výhľadom na tenisové kurty. Pre hostí obľubujúcich saunovanie sa v priľahlej budove hotela Hrádok nachádza aj infrasauna a fínska sauna. V rovnakej budove sa nachádza wellness, relaxačná miestnosť s hydromasážnymi vaňami. K dispozícií sú 2 maséri. Pre voľný čas strávený s deťmi je pre najmenších návštevníkov hotela k dispozícií ihrisko s preliezkami a minigolfom.

Pre návštevníkov dostupný wellness s bazénom, fínskou saunou, infrasaunou, perličkovým, vírivým kúpeľom a fitness centrom. Na zdravotné problémy sú v ponuke rehabilitačné procedúry (masáž, ultrazvuk, elektroliečba, parafín).

Pri hoteli sa nachádzajú kolísky a preliezky pre deti, ktoré im spríjemnia rodinný pobyt.

Otváracie hodiny Wellness- verejné vstupy

Piatok: 15:30-19:30 bazén+ sauna

Sobota: 10:00 – 19:30 bazén + sauna

Nedeľa: 10:00 – 19:30 bazén + sauna

 

dewde

Wellness procedúry

Klasická sauna

Klasická masáž celková: Odporúča sa aplikovať 2 – 3 x týždenne. Doba trvania: 30 min.
Klasická masáž čiastočná: Poskytuje sa podľa potreby. Doba trvania: 15 min.

Perličkový kúpeľ

Mikromasážou dochádza k zlepšeniu prekrvenia a celkovej relaxácii. Odporúča sa pri nespavosti, neurózach z vyčerpania a pod. Doba trvania: 15 min.

Bazén s hydromasážou

Rozmery bazénu 11 x 8 m, hĺbka 130 cm. Vybavený recirkulačným zariadením s tryskami, ktoré vytvárajú protiprúd = možnosť využiť na masáž. Doba trvania: 60 min.

Vírivý kúpeľ

Vhodný pri ošetrovaní stavov po úrazoch, po zápaloch, pri poruchách nervového zásobovania, pri stavoch po vyčerpaní, pri bolestiach kĺbov, po úrazoch, poruchách prekrvenia, pre regeneráciu organizmu po nadmernej fyzickej záťaži. Doba trvania: 15 min.

Fínska sauna (suchá)

Teplota vzduchu 90 – 100 °C, relatívna vlhkosť vzduchu cca 10 %. Odporúča sa 1 – 2 x týždenne. Vhodná pri začínajúcich stavoch prechladnutia, ochoreniach dýchacích ciest, slabých reumatických ochoreniach, migrénach, chronických ekzémoch. Nevhodná pri srdcových ochoreniach, stavoch po inkfarte – do šiestich mesiacov, vysokom krvnom tlaku, akútnych infekčných ochoreniach, veku nad 70 rokov. Doba trvania: 60 min.

Infrasauna

Infrasauna vo wellnesse hotela Hrádok má trojmiestnu kapacitu.
„Saunovanie“ v infrasaune je založené na princípe emisie infračerveného žiarenia špeciálnymi keramickými žiaričmi. Infračervené žiarenie prehreje telo do svalových tkanív a k intenzívnemu poteniu tak dochádza už pri teplote okolo 50 °C – čiže v prostredí, ktoré nezaťažuje organizmus.

Čo môžete čakať od infrasauny?
Je perfektná pri redukcii hmotnosti. Za 30 minút saunovania v infrasaune spálite až 600 kilokalórií!
Pobyt v infrasaune efektívne odstraňuje celulitídu a stimuluje krvný obeh. Používanie infra sauny urýchľuje akýkoľvek program zameraný proti celulitíde.
Perfektne v nej zrelaxujete a organizmu doprajete dokonalú regeneráciu. Odbúrava dôsledky stresu.
Skrášľuje pokožku – z pleti sa odstraňujú nečistoty a odumreté bunky. Pleti sa vracia elasticita.
Urýchľuje hojenie poranení kože – popáleniny, jazvy, odreniny, rezné rany) a je vhodná ako podporná liečba pri akné aj lupienke.
Pokožka je jemnejšia, zdravšia a krajšia.

Ultrazvuk

Uskutočňuje sa masírovaním pokožky. Uvoľňuje svalové napätie, ovplyvňuje predovšetkým pohybový aparát. Doba trvania: 10 min.

Ultrazvuková masáž má mechanický, hyperemický a biochemický účinok, spôsobuje mikromasáž lokálneho tkaniva, podporuje cirkuláciu krvi v mieste, zjemňuje štruktúru, urýchľuje chemické reakcie a podporuje metabolizmus. Má vynikajúci účinok na detoxikáciu, odstránenie vrások, spevnenie a vyhladenie tkaniva- celulitída, zjasnenie škvŕn na pokožke, eliminovanie vačkov a tmavých kruhov pod očami. Pôsobením ultrazvukového vlnenia sa uvoľnia stavebné prvky pokožky a tak sa olejovité a emulzné látky vynikajúco aplikujú.

Šport

Tenisové kurty

100 metrov od hlavnej budovy Hotela Hrádok sa nachádzajú dva tenisové kurty s umelou trávou. Vo dvorci je vybudovaná tréningová stena, na ktorej je možné si zahrať basketbal. Kurty sú okrem hrania tenisu vhodné napr. na hranie nohejbalu.

Minigolf

Nadšenci minigolfu sa u nás dostatočne vyžijú na viacerých minigolfových ihriskách.

utzu